ŠŪNAS ORGANOĪDI
Dienas meikaps zilām acīm
Efektīva matu maska, kura atveseļo matu struktūru.
IELŪGUMS UZ KONCERTU
Bāzisks uzturs
Veselīga augsne - veselīgs uzturs
depresija, kā psihologs spēj palīdzēt
LĀČU MAMMAS, KAĶU TANTES, LAUVU VĪRI
Ko lietot uzturā lai ātrāk izveidotu muskulus!
Bobsejs.
Skābu vidi radoši produkti:
- Cukurs - baro sliktos mikroorganismus, Jo vairāk cukura kaitīgie mikroorganismi saņem, jo straujāk tie spēj vairoties, un, jo ātrāk vairojas, jo vairāk tie sadala un fermentē jūsu ķermeni no iekšienes.
- Vienkāršie ogļhidrāti - cukuri, baltie milti, maize, mīklas izstrādājumi, baltie rīsi, kukurūza, kartupeļi.
- Rafinēti un pārstrādāti produkti - ātrās uzkodas ( čipši, cepumi, virtuļi utt).
- Augļi - tajos ir pārāk daudz cukuru.
- Piena produkti - satur hormonu un pesticīdu atliekas, mikroorganismus, mikotoksīnus, piesātinātos taukus, piena cukura laktozi, kas baro kaitīgos mikroorganismus. Lai saņemtu organismam nepieciešamo kalcija devu uzturā ir jālieto zaļie lapu dārzeņi un graudzāles, selerijas, ziedkāposti, sīpoli, dārza pupiņas, avokado, sviesta pupiņas, zirņi, tofu, mandeles, lazdu rieksti, sezama sēklas.
- Sāls - ļoti kaitīgs skābu vidi radošs produkts.
- Piesātinātās taukskābes un neveselīgie tauki - aizsprosto artērijas, rada sirds slimības, vēzi utt. Šie ļaundari ir hidrogenizētās vai daļēji hidrogenizētās augu eļļas, margarīns, sviests, piesātinātie tauki un gandrīz visi dzīvnieku tauki, ko satur mājlopu un mājputnu gaļa, olas piena produkti. Vienīgais izņēmums ir zivis.
- Gaļa un olas - satur hormonus, pesticīdus, steroīdus, antibiotikas, mikroorganismus, mikotoksīnus un piesātinātos taukus, kas veicina sirds slimības, triekas un vēža attīstību. Olbaltumvielas var uzņemt ar augu palīdzību.
- Uzglabāti graudi - jo ilgāk graudi uzglabājas, jo vairāk tie sāk sadalīties un līdz ar to tie ir pilni ar mikotoksīniem. Uzturā jācenšas lietot graudus, kuri nav uzglabāti ilgāk par trijiem mēnešiem.
- Raugi - gan alus darīšanai, gan maizes cepšanai paredzētie, gan tie, ko satur "barojošie" raugu produkti. Tie palielina mikroorganismu augšanu un palielina arī to daudzumu.
- "Ēdamās sēnes" - ir auglīga barība raugiem un citām mikroskopiskām sēnēm.
- Spirulīna un citas zaļaļģu piedevas - bagātīgi satur hlorofilu, olbaltumvielas, minerālvielas un citas barības vielas, tomēr šīs aļģes labi jūtas skābā vidē.
- Raudzētie produkti un iesala produkti - etiķis, sinepes, kečups, mērce, sojas mērce, tamari mērce, majonēze, salātu mērce, čili mērce, mārrutki, miso, glutamāns, jebkura veida alkohols, sālīti un marinēti dārzeņi, marinādes veido skābu vidi un lipīgas gļotas.
- Alkohols - aknas spēj pārvērst alkoholu citā mikotoksīnā - acetaldehīdā, kurš pats par sevi graujoši iedarbojas uz organismu.
- Kofeīns - šokolāde, tēja, gāzētie dzērieni, visu veidu kafija veido ļoti daudz skābes un gļotu.
- Kukurūza, zemesrieksti un to produkti - kukurūza satur 25 dažādas mikotoksīnus veidojošas mikroskopiskās sēnes, arī vispāratzītus kancerogēnus. Zemesrieksti satur 26 dažādas sēnes.
- Karsētas eļļas - jebkura eļļa, kas pagatavošanas laikā ir karsēta, barības vērtību ziņā ir sagrauta. Tas attiecās arī uz kukurūzas, rapšu un citu augu eļļu pazīstamākajiem brendiem.
- Ar mikroviļņiem apstrādāta pārtika - apstrādājot pārtiku ar mikroviļņu krāsni, tajā tiek noārdīti enzīmi, sagrauta dzīvības enerģija, kā arī palilinās iespēja saslimt ar vēzi.
- Mākslīgie saldinātāji - ķermenī sadalās par nāvējošām skābēm, radot galvassāpes, migrēnu, trieku, depresiju, nogurumu, uzbudinājumu, locītavu sāpes, elpošanas grūtības, dusmu lēkmes utt.
Комментарии
Отправить комментарий